Najczęściej kupowane

Laptopy poleasingowe, czy warto?

Laptopy poleasingowe, czy warto?

Laptopy poleasingowe, czy warto?

W momencie kiedy dopada nas myśl "potrzebuję laptopa" zastanawiamy się ile możemy przeznaczyć pieniędzy z naszego budżetu domowego na taki zakup. Niestety, po przejrzeniu tysięcy ofert nowych laptopów uświadamiamy sobie że nowy sprzęt jest zwyczajnie drogi. I tutaj idealnym dla nas rozwiązaniem jest rynek komputerów poleasingowych. 

  • Zacznijmy od początku, czym właściwie jest komputer poleasingowy? 

Są to zazwyczaj komputery które mają około 3 lat. Czasem trafiają się młodsze a czasem starsze egzemplarze. Rynek sprzętu poleasingowego to zazwyczaj modele biznesowo, dzięki czemu laptopy są szeroko rozbudowane o modem 3G, GPS itp. Noszą niewielkie ślady użytkowania, które nie wpływają zupełnie na jakość działania komputera. Wiele osób jest sceptycznie nastawione na tego typu rozwiązanie, często jednak się decydują ze względu na niską ceną. Laptopy w tym sektorze można zakupić już nawet za 500zł, a wysokiej jakości rozbudowane laptopy nie przekraczają 1300zł. W momencie kiedy dziś za sumę 1300zł możemy kupić laptopa o niskich parametrach. 

  • Gwarancja.

Kolejna istotna rzecz przy jakimkolwiek zakupie. Każdy chce mieć pewność że w przypadku zakupu po chwili laptop się nie popsuje, oczywiście czasem nawet zakupiony nowy sprzęt w sieciowym sklepie okazuje się być wadliwy. Każdy jest człowiek każdy pomylić się może ale od tego właśnie jest gwarancja. W razie pomyłki producenta, czy też firmy która przygotowywała komputer do sprzedaży.Stanowcze tak, laptopy poleasingowe posiadają gwarancję. W przypadku naszej firmy udzielamy gwarancji 12 miesięcy z możliwością przedłużenia jej do 24 miesięcy, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję równą czasowo gwarancji przy zakupie nowego laptopa. 

  • Jednak czy warto?

Kupując sprzęt z rynku poleasingowego, należny oczywiście pamiętać, że sprzęt jest używany i nie jest wyposażony w najnowsze podzespoły. Czy to jednak istotna 
wada? Nie, w przypadku kiedy szukamy taniego rozwiązania dla naszej firmy, bądź potrzebujemy komputera do przeglądania internetu oraz obsługi podstawowych programów to nie jest żadną przeszkodą. Komputery posiadają zazwyczaj procesory serii i3, i5 oraz mocne procesory serii i7, wspomagane zazwyczaj 4GB pamięci RAM ( zależnie od modelu można również rozbudować do 16GB pamięci RAM ) posiadają zapas mocy obliczeniowej do prac biurowych. 

Niestety, słyszy się różne opinie wokół sprzętu poleasingowego. 
Prawda, nie jest to nowy sprzęt ale za to ma swoje zalety. 
Zalety które zdecydowanie przekonują nas do zakupu sprzętu używanego. 
+ CENA
+ SZEROKA ROZBUDOWA
+ WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY

Wady z jakimi możemy się spotkać to jedynie powierzchowne elementy takie jak:
- ZARYSOWANIA NA OBUDOWIE
- WYGLĄD 
Komputery są sprzed kilku lat, kierowane głównie do osób które pracują na komputerze w podruży czy biurze. 

Wady jakie posiadają zupełnie nie wpływają na jakość i wydajność komputerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą komputerów oraz laptopów poleasingowych. Możliwe że to własnie u nas znajdziecie sprzęt spełniający wasze podstawowe wymagania.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code