Katalog

Producent
Maksymalna obsługiwana ilość RAM
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
Karta graficzna
Procesor 64 bitowy
Ilość zainstalowanej pamięci RAM
Szybkość dysku
Złącze PCI (szt.)
Złącze LPT
Złącze RS-232
Złącze PS/2
Złącze S-ATA (szt.)
Kontroler RAID
Złącza ATA
Dodatkowe oprogramowanie
USB 3.0
Złącze COM
Typ RAM

Użwane (poleasingowe) komputery stacjonarne

komputery poleasingoweSprzęt komputerowy w pierwszej kolejności powinien spełniać oczekiwania i zapewniać pełną niezawodność. Dzięki temu niezależnie od tego, czy interesują nas komputery używane, tanie komputery, czy komputer poleasingowy najbardziej interesuje nas jakość. I to właśnie dla takich osób, poszukujących jakośc...

Użwane (poleasingowe) komputery stacjonarne

komputery poleasingoweSprzęt komputerowy w pierwszej kolejności powinien spełniać oczekiwania i zapewniać pełną niezawodność. Dzięki temu niezależnie od tego, czy interesują nas komputery używane, tanie komputery, czy komputer poleasingowy najbardziej interesuje nas jakość. I to właśnie dla takich osób, poszukujących jakościowego sprzętu za rozsądną cenę powstał nasz sklep. Aby osiągnąć jak najwyższą satysfakcję naszych klientów od początku naszej 10-letniej działalności stawialiśmy na odpowiednią jakość naszych produktów poddając je wielu kontrolom, które mają zapewnić satysfakcję naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci poszukują różnych towarów, takich jak np. drukarki, laptopy, używane komputery czy komputery poleasingowe, Warszawa jest miejscem naszej siedziby, ale nasz zasięg jest znacznie większy. Nasz sprzęt trafia do odbiorców zarówno w Czechach, jak i Rosji czy na Węgrzech. Zaufanie klientów w tak wielu różnorodnych regionach, przede wszystkim zawdzięczamy podejściu do klienta oraz produktom, które spełniają ich oczekiwania. 

Tanie komputery stacjonarne

komputer poleasingowyUżywane komputery, które można znaleźć w naszej ofercie są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania. Nasze komputery są niezawodne, przygotowane do różnego rodzaju zadań. Niezależnie od tego, czy potrzebne będą do pracy, czy jedynie rozrywki, można znaleźć w naszej ofercie coś dokładnie dla siebie. Tym samym bez znacznie jest to, czy klientowi potrzebne są tanie komputery stacjonarne, czy może poleasingowe komputery w określonym stanie, czy liczbie; wystarczy skonsultować się z nami, a na pewno znajdziemy odpowiedni sprzęt w satysfakcjonującej cenie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie profesjonalnego podejścia zarówno wobec jakości towarów, które można zakupić w naszym sklepie, jak również  naszych klientów. Zadbaliśmy również o dostępność produktów, które oczekują w naszym magazynie na poszukujących ich klientów. Dzięki temu transakcje, które przeprowadzamy są niezwykle szybkie, a klient może cieszyć się ekspresowym dostarczeniem jego sprzętu w wyznaczone przez niego miejsce. 
More

Komputery  There are 53 products.

per page
Showing 1 - 12 of 53 items